Lampa model heksanu dla Astra Zeneca.

Ekskluzywna lampa do siedziby firmy Astra Zeneca w Warszawie. Lampa jest wykonana jako model heksanu na zlecenia pracowni Massive Design. Użyte materiały to szkło i aluminium. Duże kule świecą światłem białym z możliwością ściemniania, małe kule świecą wszystkimi kolorami – sterowanie pilotem.

Eko lampy do restauracji Prodiż Warszawski.

Wszystkie lampy do restauracji Prodiż Warszawski zostały wykonane przez nas. Są tam lampy z prodiży zarówno okrągłych jak i prostokątnych, lampy z balonów na wino, lampy z syfonów na wodę gazowaną. Balony mają odcinane dno i są dodatkowo zbrojone. Prodiże mają specjalną konstrukcję, żeby „wypuszczać” światło.

Realizacja w domu prywatnym w Lublinie.

Lampy do domu wykonane we współpracy z pracownią architektoniczną 081 Studio. Realizacja w Lublinie. Wszystkie lampy wykonane na zamówienie w naszej konstrukcji sztywnej. Dzięki temu lampy nie plączą się, nie wyginają – są idealnie proste. Lampy pięknie się prezentują.

Lampy Atomy do recepcji firmy Astra Zeneca.

Lampy do recepcji siedziby firmy Astra Zeneca. Pierwsza nasza realizacja atomów we współpracy z Massive Design. Lampy robią piękne wrażenie. Szkło i aluminium a do tego piękne wrażenia świetlne. Podobno kolor na jaki świecą w danej chwili jest zależny od nastroju obsługi recepcji.

Lampy filiżanki hotel Hampton by Hilton.

Lampy do hotelu w Lublinie wykonane na zamówienie firmy Euro-Light. 20 lamp filiżanek wisi w części jadalni hotelu nad „szwedzkim stołem”. Każda lampa jest biała i ma ledowe źródło światła. Działają przez swoją ilość, przez powtarzalność, rytm.

Światłowody nad basenem w Węgorzewie.

Oświetlenie wykonane na zamówienie do Villi Sielanka w Węgorzewie. Światłowody ułożone są w falę i każdy zakończony kroplą. Wyglądają trochę jak gwiazdy na niebie nad basenem, trochę jak deszcz. Działają bardzo relaksująco w takim pięknym otoczeniu.

Świecące ringi w siedzibie firmy w Bremen.

Dwa świecące ringi, lampa do biura prawniczej firmy Göhmann w niemieckim Bremen. Lampy wykonane na zamówienie firmy Meble Gibon. Dwa pierścienie z polerowanej stali nierdzewnej, jeden o średnicy 250 cm , drugi 150 cm wiszą nad recepcją. Ilość światła wystarcza do oświetlenia całego pomieszczenia.

Lampy do winiarni w Warszawie.

Lampy do sklepu z winami Wino Blisko. 8 balonów różnej wielkości wisi w winiarni na warszawskiej Pradze. Minimalistyczne lampy w stonowanym wnętrzu sprzyjają degustacji wina.

Projekt kawiarni Przystanek Cafe w Grodzisku Mazowieckim.

Nasz projekt wnętrza i nasza realizacja kawiarni Przystanek Cafe w Grodzisku Mazowieckim. Kawiarnia usytuowana jest w ciekawym miejscu, nad basenem miejskim. Założenia były takie, żeby zerwać z wizerunkiem fast fooda i zaproponować coś ciekawszego gościom kawiarni i osobom korzystającym z basenu. Część lamp we wnętrzu jest naszej produkcji.

Adaptery do żyrandola na targach Interni w Mediolanie.

Na zamówienie pracowni Massive Design wykonaliśmy adaptery do lampy. Firma projektowała wystrój do biura prasowego organizatora targów a samo biuro było w  jednym z mediolańskich pałaców. Chodziło o to, żeby do XVIII wiecznego żyrandola wkręcić takie adaptery żeby zmienić jego światło z rozproszonego na punktowe z możliwością ustawienia w dowolnym kierunku. Kolorystyka była zainspirowana czerwonymi i zielonymi pomidorami.

Realizacja lampy w Szczecinie.

Lampa inspirowana lampą Ingo Maurera z wykorzystaniem motywów z komiksu Thorgal. Lampę tę zrealizowaliśmy w domu prywatnym. Całą lampę musieliśmy zmontować dopiero na miejscu ze względu na jej specyficzną konstrukcję.

Lampy girlandy z kolorowych kabli z żarówkami.

Lampy wykonane na zamówienie do ogrodu. Tworzą niepowtarzalny klimat w letni wieczór w ogrodzie. Uświetnią każdą uroczystość w plenerze.

Lampy na zamówienie

Ciekawe realizacje

Podczas tworzenia lamp na zamówie niepraktycznie nie ma dla nas ograniczeń – wprost przeciwnie – cenimy sobie wymagających klientów, którzy, zlecając nam skomplikowane projekty, sprawiają, że nieustannie podnosimy swoje umiejętności oraz sięgamy po coraz śmielsze rozwiązania. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie, wykonaliśmy już wiele lamp, których realizacji nie chciała się podjąć żadna pracownia. Stworzymy dla Was jedyne takie nowoczesne żyrandole, kinkiety, lampy stojące czy specjalne instalacje świetlne, które będą stanowić element ozdobny TYLKO WASZEGO domu czy lokalu. Z nami macie pewność, że otrzymacie ekskluzywny i wyjątkowy produkt o wysokiej jakości wykonania oraz bardzo dobrych parametrach technicznych. Łączymy wszelakie materiały – drewno, metal, kable wyginane i miękkie, różne kolory i rozmiary żarówek, a także rozmaite kształty kloszy. Chętnie wykorzystujemy stare bibeloty, zużyte części i wiele innych, tak by wprost zachwycać oświetleniem. PROFIZORKA, tak jak Wy, ceni wszystko to, co ciekawe, wyjątkowe i oryginalne i właśnie tym kieruje się, tworząc lampy sufitowe i stojące.

Oświetlenie do każdego pomieszczenia

W naszym sklepie internetowym z lampami możecie zamówić lampy kuchenne, oświetlenie do łazienki, lub nowoczesne lampy do sypialni. Realizujemy również nietypowe zamówienia na żyrandole i kinkiety do firm, restauracji czy obiektów użytku publicznego.