lampy na zamówienie

Sklep internetowy z lampami

Spełniamy najwyższe wymagania

Profizorka to nie tylko sklep internetowy z lampami. Jesteśmy niewielką pracownią produkującą lampy na zamówienia. Wszystkie lampy z naszej oferty bez trudu dopasowujemy do indywidualnego wnętrza. Możemy im zmienić kolory wykończenia, wielkość lub kształt, dostosowując się do wymagań klientów. Bazujemy na materiałach dających wrażenie surowości, prostoty, które niosą za sobą nieskończone możliwości aranżacyjne.

Nasz sztandarowy produkt to efektowne, designerskie lampy w wyginanym oplocie. Wyginany kabel możemy niemal dowolnie kształtować, ale raz nadanego kształtu nie można już zmienić. W ten sposób jesteśmy w stanie tworzyć różnorodne formy, a nawet proste napisy. Nieustannie poszukujemy inspiracji i nowych rozwiązań, m.in.  łącząc wyginany kabel ze zwykłym kablem, co daje jeszcze więcej możliwości. Do tego mamy dużą gamę kolorystyczną wykończeń: oplotów, oprawek oraz podsufitek czy maskownic. W ten sposób tworzymy lampy stojące, kinkietyczy też nowoczesne żyrandole do salonu.

Wykonamy lampę Twoich marzeń

Naszą drugą specjalizacją jest produkcja lamp nietypowych i ekskluzywnych. Do lampy, która powstała w wyobraźni klienta przygotowujemy projekt techniczny obejmujący propozycję zastosowania najlepszych materiałów oraz źródeł światła. Dzięki doświadczeniu podejmujemy się cięcia dużych przedmiotów szklanych, np. balonów na wino, zatapianiu w szkle źródeł światła, robieniu oświetlenia ze światłowodów czy produkcji lamp ze starych prodiżów, syfonów, części pralek. Każdy z produktów ma estetykę na najwyższym poziomie. Takie możliwości daje  ręczna praca i wykonywanie lamp na zamówienie. Spełniamy marzenia naszych klientów i nie boimy się trudnych zadań, które są dla nas ogromną motywacją.

Inspiracji szukamy wszędzie. Chcemy robić żyrandole i kinkiety piękne i nietuzinkowe. Wiemy, że lampa jest bardzo ważnym elementem wystroju wnętrza, nadaje mu odpowiedni charakter, a także może odmienić nudne pomieszczenia.

Przyjemność czerpiemy z radości naszych klientów. Cieszymy się, kiedy lampa może być ozdobą ich wnętrza, i kiedy patrzenie na nią sprawia im wiele radości.

Chętnie współpracujemy z architektami oraz biurami projektowymi.

Nasze lampy trafiają do Niemiec, Francji, Włoch, Holandii, Szwajcarii, Austrii, Wielkiej Brytanii, na Litwę, Łotwę i do Skandynawii. 

Lampa profizorka