Lampy do sypialni i kuchni ze szklanymi kulami

Lampy do sypialni i kuchni wykonaliśmy zainspirowani projektami pracowni 081. To dla ich klienta były potrzebne lampy na zamówienie o takich proporcjach i wymiarach. Nasze są rozwiązania konstrukcyjne, źródła światła i estetyka całej lampy. Oświetlenie wykonane jest z dużą dbałością o szczegóły. Źródła światła są naszej produkcji.

Pracownia PROFIZORKA zajmuje się produkcją lamp na zamówienie. Najbardziej godne uwagi jest to, że możemy niemal dowolnie zmodyfikować lampy. Na życzenie możemy przemalować elementy metalowe. Możemy wykonać te lampy z polerowanego mosiądzu lub w wykończeniu chrom. Oprócz tego możemy nadać lampie inne kształty i rozmiary.

Lampa do kuchni nad stół.

Dwie mleczne kule o różnej średnicy zawieszone na różnej wysokości – bardzo ładne połączenie. Specjalnie dobrane źródła światła świecą tą samą mocą. Lampa ma długość 146 cm mierzone od sufitu.

Lampy do sypialni.

Obie lampy do sypialni. Jedna jest po jednej stronie łóżka a druga po drugiej stronie. Służą jako lampy nocne. Montowane do sufitu mają długość 180 cm.

Lampa do pokoju.

Lampa do pokoju ma nieco mniejsze rozmiary. Szklana kula ma średnicę 14 cm, podobnie jak poprzednie lampy do sypialni, natomiast jej długość to tylko 115 cm. Podobnie jak inne cechuje się dbałością o wykończenie detali. We wszystkich lampach zależało nam na estetyce, na czystej formie, na ładnym połączeniu kuli z elementem konstrukcyjnym.

Dodaj komentarz